O firmie

 

Firma „ORMEX” powstała w 1989 r.

Jej założycielami są osoby z długoletnim  stażem pracy o wysokich kwalifikacjach.

W początkowym okresie Firma zajmowała się głównie produkcją wkładek ortopedycznych, wkładek do obuwia, obuwia ortopedycznego jak również szyciem pasów brzusznych, przepuklinowych, operacyjnych, świadcząc głównie usługi na zlecenia placówek służby zdrowia.

 

W niedługim czasie rozwinięto działalność handlową, tworząc Specjalistyczne Sklepy Zaopatrzenia Medycznego na terenie miasta st. Warszawy.

Dzięki uczestnictwu w targach  krajowych i zagranicznych, kongresach i sympozjach, Firma od początku istnienia wprowadza na rynek warszawski i krajowy nowe wyroby jak wkładki ortopedyczne, podpiętowe, obuwie specjalistyczne, obuwie dla dzieci „BAJBUT”, sprzęt rehabilitacyjny itp. wykorzystując nowe technologie, materiały i rozwiązania techniczne.

 

Większość wykwalifikowanych pracowników zatrudniona jest od początku istnienia Firmy. Ich doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości produkowanych wyrobów jak i świadczonych usług.

 Firma „ORMEX” jako jedna z pierwszych w Polsce, wprowadziła wykonywanie wkładek ortopedycznych metodą termoplastyczną,gdzie Pacjent nadaje kształt własnymi stopami. Każdorazowe wykonanie wkładek ortopedycznych poprzedzone jest bezpłatnym badaniem stóp.

 

Naszym kontrahentom gwarantujemy terminowe dostawy wyrobów o wysokiej jakości i umiarkowanych cenach. Firma „ORMEX” świadczy usługi w zakresie świadczeń medycznych w ramach zawartej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki bezpośrednim kontaktom z lekarzami, rehabilitantami i pacjentami dążymy do rozszerzenia oraz uatrakcyjnienia oferty handlowej.

Prezentowana oferta pozwoli Państwu zapoznać się z produkowanymi wyrobami, jak i zachęcić do korzystania z naszych usług.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz z pozostałym asortymentem naszej oferty i nowościami.

 

 

ORMEX